Kontaktinfo

Her er oversikta over trenarar, lagleiarar, styre og andre komitear i Surnadal IL Fotball.

Kontaktinfo SIL Fotball
STYRE OG ADM.      
Erling Fiske Styreleiar 952 23 615 erling.fiske@amfi.no
Jon Magne Helgetun Nestleiar/Sportsleg 402 40 221 jon.magne.helgetun@gmail.com
Vegar Brøske Senior 980 33 577 vegar.broeske@hotmail.com
Per Holten Leiar BUA 907 51 212 per.holten@pipelife.com
Kirsten Jordet Arrangement 911 91 302 kirstenj@svorka.net
Konrad Våbenø Anlegg 952 22 119 vabeno@online.no
Halvard Fjeldvær Marknad/økonomi 920 24 891 hfj@svorka.no
       
       
Øystein Hjelle Bondhus Dagleg leiar 926 98 080 ohb@surnadalil.no
       
Terje Polden Trenarkoordinator 994 79 070 terje.polden@outlook.com
Stig Morten Gjørsvik Dommarkontakt 478 50 977 s-mortgj@online.no
Ole Bævre Keepertrenar 917 20 580  
LEDIG JOBB Utstyrsansvarleg    
       
Herrer 3. div:      
Knut Ola Høvik Trenar 942 68 858 knutoho@gmail.com
Stein Todalshaug Hjelpetrenar 915 14 826  
Ole Bævre Keepertrenar 917 20 580  
Ola Svein Resell Lagleiar 913 45 422 olasveinresell@hotmail.com
       
Herrer 6. div:      
Øystein Hjelle Bondhus Trenar/lagleiar 926 98 080 ohb@surnadalil.no
       
Damer 3. div:      
Asbjørn Saltrø Trenar 980 17 941 asbjorn@sivas.no
Ingvild Berg Hjelpetrenar    
Veronica T. Aasgård Hjelpetrenar    
Heid Snekvik Kamp/utstyrsansv. 481 58 396 heid.snekvik@svorka.net
Liv Røkkum Grimsmo Administrativ lagleiar 952 80 429 Liv.Rokkum.Grimsmo@domstol.no
       
G19: (samarb. Rindal)      
Bjarte Rindal Trenar    
Jan Terje Moen Hjelpetrenar 971 98 730 jan.terje.moen@surnadal.kommune.no
Sindre Krane Olsen Hjelpetrenar    
Margrethe Talgø Kampdagsansvarleg    
Mons Otnes Dugnadsansvarleg 415 07 787  
       
J16:      
Erling Fiske Trenar 952 23 615 erling.fiske@amfi.no
Anita Våbenø Lagleiar 952 37 584 anita.vabeno@svorka.net
       
G16:      
Rolv Lysø Trenar 918 88 245 rolvl@exact.as
Ronald Snekvik Hjelpetrenar 988 75 865 ro-snekv@online.no
Tor Helge Aas Hjelpetrenar    
Signe Lill Aasland Lagleiar 916 85 076 signe.lill@svorka.net
       
J14:      
Pål Ranes Trenar 922 10 640 pal.ranes@gmail.com
Vidar Ulvestad Lagleiar 906 94 477 vidar.ulvestad@gmail.com
       
G 12-14: (med Søya)      
Nils Bergem Trenar 908 68 150 nils.b@svorka.net
Svein Ola Fiske Trenar 913 98 896 svein.ola.fiske@consto.no
Sindre Krane Olsen Trenar    
Odd Rune Einmo Trenar    
Jo Kvande Hansen Trenar   (Søya)
Ove Øye Lagleiar   ove.oye@eiksenteret.com
Martin Gausen Lagleiar 482 04 041 martin@oxyvision.com
       
J13:      
Bjørn Gjeldnes Trenar 913 15 342 bjogje@online.no
Linda Aa. Kvande Lagleiar 909 64 874 linda.aasbo@surnadal.kommune.no
Sissel Lysø Lagleiar 480 87 183 sishall@online.no
       
J12:      
Terje Polden Trenar 994 79 070 terje.polden@outlook.com
Liv Marit Polden Lagleiar 907 78 343 lmpolden@gmail.com
       
J10:      
Magnar Heggset Trenar 915 67 216 mheggset@icloud.com
Ove Magne Aasen Trenar    
Stein Egil Aakvik Trenar 918 46 286 sea@hamos.com
Lena Ellevset Lagleiar 917 50 269 lena.ellevset@gmail.com
       
G11:      
Rune Kvande Trenar 906 33 788 r.kvande@isola.no
Leiv Bæverfjord Trenar   leiv@rindalslist.no
Raymond Svensli Trenar 906 09 212  
Mona Hyldbakk Lagleiar 402 96 661 mona.hyldbakk@gmail.com
       
G10:      
Terje Haugen Trenar 915 82 403 terjehaugen@svorka.net
Halvor Drøpping Trenar 911 00 452 halvord@slv.as
Monika Garte Lagleiar 902 05 170 monikagarte@hotmail.com
       
G9:      
Svein Ola Fiske Trenar 913 98 896 Svein.Ola.Fiske@consto.no
Råg Schei Trenar 913 20 996 raasche@online.no
Tor Hansen Lagleiar 917 82 208 polititor.hansen@hotmail.com
       
G8:      
Reidar Rudolfsen Trenar    
John Ingebrigt Gjerstad Lagleiar 900 54 660 john.i@svorka.net
       
J8:      
Einar Kvande Trenar 995 50 593 e-kvan@online.no
Mona Hyldbakk Trenar 402 96 661 mona.hyldbakk@gmail.com
Anita Stavik Lagleiar   anitastavik@hotmail.com
       
G/J 7      
Geir Olav Birkestøl Trenar    
Anders Grimsmo Trenar 476 67 621 anders.grimsmo@consto.no
Ole Georg S. Øye Trenar 407 20 144  
Petter Eidsli Trenar 926 31 455  
Karin Sveen Lagleiar   karinsveen@hotmail.com

 

Annonser